22.04.2020 WIADOMOŚCI CAKESTERA

Jest 22.04, wiosenne dni coraz częściej witają nas pięknym i radosnym słońcem! Wy podobnie przywitaliście naszą stronę internetową, którą uruchomiliśmy dla Was w poprzednim tygodniu. Dziękujemy Wam za ciepłe przyjęcie i obiecujemy rozwijać dla Was nadal nasze usługi ON-LINE! Mamy nadzieję, że strona jest intuicyjna i bezproblemowa w obsłudze – jeśli napotkacie jakieś problemy lub macie swoje sugestie – piszcie do nas śmiało! 

Wasze zamówienia staramy się realizować jak najszybciej, za ewentualne poślizgi z góry przepraszamy, mamy jednego kierowce.
Próbowaliśmy rozwozić nasze wypieki bez limitów na terenie całego Krakowa, lecz musieliśmy wprowadzić strefy dowozu oraz kwoty minimalne zamówień, tak aby czas poświęcony na dojazd w dalszy obszar Krakowa był dla nas adekwatny do zamówienia.

Obecne zasady dowozu wyrobów Cakester Cafe to:

  • do 5km od kawiarni – min. zamówienie 30zł, dowóz za darmo
  • powyżej 5km od kawiarni min zamówienie 50zł, dowóz 10zł

Pełną ofertę naszych ciast znajdziecie w zakładce NASZE CIASTA i co ważne – jest ona aktualizowana na bieżąco, więc jeśli jakiś produkt zniknął ze strony, oznacza to, że był tak pyszny, że został już w pełni wyprzedany! Dlatego zachęcamy do szybkich decyzji – ciasta Cakestera mają wielu fanów! 

Zachęcamy też do zamawiania produktów na stronie i odbioru osobistego ma wynos w kawiarni na ulicy Świętego Tomasza 25. Jesteśmy codziennie od 9:00 do 17:00.

Dziękujemy bardzo za Wasze nieustanne wsparcie! Dostajemy od Was dużo dobrych słów, zadowolonych recenzji zamawianych ciast oraz pochlebnych opinii! To daje nam ogromną siłę do działania i utwierdza w przekonaniu, że to co robimy sprawia Wam radość, a wypieki smakują tak jak należy! Dzięki temu, każdego dnia z ochotą zbieramy się by dostarczać Wam jeszcze więcej pysznego jedzenia! 
Pamiętajcie by polubić i obserwować nasz profil na FB, tak aby nie przegapić żadnej promocji oraz nowości.  

Pozdrawiamy,
Zespół Cakestera  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.