Cakester Cafe – co u nas?

Witajcie wszyscy miłośnicy zdrowego i smacznego jedzenia!

Cakester Cafe to kawiarnia zlokalizowana na ul. Świętego Tomasza 25 w Krakowie, serwująca starannie przygotowane bezglutenowe i bezcukrowe ciasta oraz śniadania. Osoby, które mają na uwadze zdrowe i wręcz ociekające smakowitością wypieki znajdą w naszej ofercie śniadaniania oraz ciasta w wersjach wegańskich, bez laktozy, bez jajek czy bez orzechów. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Niestety obecna sytuacja sprawia, że nie możemy pracować na pełnych obrotach i zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami nie możemy przyjmować Was w naszym lokalu. Dlatego postanowiliśmy otworzyć dla Was pracownię zdrowych tortów oraz wypieków!

Możecie złożyć u nas zamówienie na ciasta urodzinowe i inne okazje! Są to wypieki najwyższej jakości więc na pewno zadowolicie każdego, nawet najbardziej wymagającego, gościa swojej imprezy!
Listę dostępnych ciast znajdziecie na naszej stronie w zakładce “Nasze Ciasta”.

Cakesterowi nie straszny jest kryzys! Chociaż uciążliwy, bo tęsknimy za Wami u progu naszej kawiarni, ale jesteśmy ambitną i zgraną drużyną, dlatego aktualnie stawiamy na pełną obsługę zamówień online i dowożenia naszych wypieków prosto do Waszych domów i miejsc pracy.

Zatem, mamy dla Was parę sposobów w jaki możecie pałaszować nasze specjały!
Właśnie przeglądacie naszą nową stronę internetową, na której możecie zamawiać nasze produkty z 20% procentowym rabatem!
Możecie też znaleźć nas na portalach Uber Eats oraz Pyszne.pl i na tych platformach zamawiać nasze ciasta, śniadania i kawy pod wskazany adres.
Wszystkie nasze dostawy odbywają się bezkontaktowo pod drzwi. Mamy na uwadze i dbamy o nasze wspólne bezpieczeństwo! Możecie również zamówić nasze specjały i odbierać je osobiście w naszym lokalu na Św. Tomasza 25.
Pamiętajcie, że możecie u nas zamawiać również pełne, całe ciasta na urodziny i inne okazje!
Poza tym absolutnie nie możemy się już doczekać aż znowu będziemy mogli otworzyć szeroko drzwi naszego lokalu, tak byście mogli smakować naszych specjałów w miejscu, które tak starannie dla Was przygotowaliśmy. Nadejdzie i ten piękny dzień kiedy spotkamy się tam wszyscy razem!

Tymczasem zapraszamy i zachęcamy do zamawiania naszych produktów online! Przypominamy – zamówienia przez naszą stronę internetową mają 20% rabatu!

Pamiętajcie by polubić i obserwować nasz profil na Facebooku, tak by nie przegapić żadnej promocji oraz nowości.

Pozdrawiamy,
Zespół Cakestera