PRZYGOTOWUJEMY DLA WAS DANIA TYLKO Z NAJLEPSZYCH JAKOŚCIOWO SKŁADNIKÓW, PONIEWAŻ WIERZYMY, ŻE TO CO NATURALNE JEST DLA NAS NAJZDROWSZE.

CZYTAJ DALEJ

O NAS

Nasza kawiarnia powstała z miłości do zdrowych wypieków. Poznaliście nas już na początku 2017 roku, gdzie Cakester jako pierwszy w Krakowie stworzył dedykowaną kawiarnię z ciastami bez cukru i glutenu. Chcemy żeby w Krakowie istniało miejsce, gdzie skosztujesz jeszcze więcej zdrowego i zbilansowanego jedzenia. Dlatego cały czas staramy się doskonalić swoje receptury i uzupełniać je o nowatorskie przepisy na śniadania, doskonałe tosty czy lody na mleku kokosowym. Zamiast sięgać po tradycyjną mieszkankę jaj, białej mąki i krowiego mleka… stawiamy na zdrowe i sycące produkty najlepszej jakości.

BEZ CUKRU

Zamiast cukru używamy naturalnych zamienników. Słodkość daktyli, bananów czy orzechów nerkowca to tylko niektóre z nich. Kawe serwowaną w naszym lokalu posłodzisz erytrytolem.

BEZ GLUTENU

Dokładamy wszelkich starań, aby dania serwowane w naszej kawiarni były wykonywane z najwyższej jakości mąk naturalnie wolnych od glutenu.

WEGAŃSKIE

W naszej kawiarni serwujemy wegańskie ciasta, śniadania, shakes oraz kawy.